Twoja
osobista
Stylistka Wizażystka Kolorystka

Podkreślam to, co w urodzie najpiękniejsze

stylistka

Kreuję Twój efektowny wizerunek na bazie Twojego naturalnego piękna.

wizażystka

Podkreślam makijażem to, co w urodzie najpiękniejsze.

kolorystka

Tworzę dla Ciebie spersonalizowaną, nowoczesną paletę kolorów.

Witam Cię,

Nazywam się Julita Gotowicka, jestem makijażystką, kolorystką i osobistą stylistką.

Już od 8 lat pracuję na rynku Beauty… i czuję się tutaj bardzo dobrze i kocham ten przypływ endorfin jaki mi towarzyszy za każdym razem kiedy moimi działaniami pomagam Kobietom zobaczyć siebie w innej odsłonie.

Ja jestem zwolenniczką harmonii z naszą naturalną urodą, podkreślania jej nie zaś totalnego burzenia. I to się opłaca…przekonaj się sama 🙂

Rozpocznij swoją metamorfozę ze mną już dziś!

Sprawdź jakie usługi oferuję i rozpocznijmy razem współpracę!

Oferta

korzystne pakiety

BASIC
599

Analiza kolorystyczna + analiza sylwetki
(1 spotkanie)

Oferta ta skierowana jest do osób zarówno kobiet jak i mężczyzn, które czują potrzebę zmiany w swoim wizerunku …ale nie do końca wiedzą od czego zacząć. Jest to jednodniowe spotkanie podczas, którego poznasz podstawowe kryteria doboru ubrań do swojej urody i sylwetki.

STANDARD
999

Analiza kolorystyczna
Analiza sylwetki
+Przegląd szafy
(2 spotkania)

Punktem wyjścia do budowania swojego świadomego wizerunku jest poznanie siebie, swoich atrybutów urody, zweryfikowanie swoich oczekiwań w odniesieniu do rzeczywistości. Ale nie jest to proste biorąc pod uwagę nasze uprzedzenia do samych siebie.

Dlatego wychodzę do Ciebie z następującą dwudniową usługą, która odmieni Twoje spojrzenie na siebie, na swoją garderobę.

PREMIUM
1799

Analiza kolorystyczna
Analiza sylwetki
+Przegląd szafy
+Zakupy ze stylistką
+Nauka makijażu
(4 spotkania)

Oferta ta skierowana jest do osób, które nie lubią drogi na skróty i potrzebują kompleksowo podejść do swojego wizerunku.

poczytaj

rekomendacje

Bardzo serdecznie polecam Panią Julitę. Pani Julita przeprowadziła mi analizę kolorystyczną on-line. Następnie przysłała mi propozycję zestawów kolorystycznych. Były dla mnie pewnym zaskoczeniem ale są trafione idealnie. Pani Julita to profesjonalistka w swojej dziedzinie, przy tym ciepła, życzliwa i cierpliwa. Warto z całym zaufaniem zwrócić się d pomoc do Pani Julity. Jest to bardzo dobra inwestycja w siebie.

Elżbieta

Bardzo dziękuję .Pewne rzeczy bardzo mnie zaskoczyły.Ale po analizie tego materiału jestem bardzo zadowolona .Dziękuję bardzo .Myślę o dalszej współpracy.

Danuta

Analiza kolorystyczna zmieniała moje podejście do kolorów.Pani Julita odkryła kolory, które nie zawsze do mnie przemawiały i to jest miłe zaskoczenie. Jestem pod wrażeniem jej pracy, pełen profesjonalizm.

Beata

Pani Julita bardzo mi pomogła. Jest profesjonalistką w swoim zawodzie. Dostałam wiele cennych podpowiedzi dotyczacych mojej stylizacji. Polecam w 100% Dziękuje Pani Julito i pozdrawiammserdecznie

Hanna

Na moją prośbę otrzymałam analizę kolorystyczną wykonaną na podstawie zdjęć. Wynik mnie nie zaskoczył, za to wyjaśnienie i dobór odpowiednich dla mnie kolorów i akcesoriów tak. Potrzebowałam takiej wiedzy i zamierzam z niej skorzystać, by stworzyć wreszcie korzystną dla mnie metamorfozę. Polecam !

Mirosława

Długo zbierałam się, by rozpocząć metamorfozę. Z Julitą zaczęłyśmy od doboru kolorów zarówno w ubraniach, jak i makijażu. Potrafiła świetnie wytłumaczyć, co z czym łączyć, jak wybierac i widziałam na własne oczy, jak przy swietnie dobranych kolorach zmienia się moja karnacja skóry. Cały proces przemiany z Wizaż i Stylizacja, odbywał się w kameralnych warunkach, bym czuła się komfortowo. Teraz już tylko wdrażam zmiany. Polecam serdecznie.

Grażyna

Serdecznie polecam Julitę❤❤❤ Analiza kolorystyczna w jej wykonaniu to istna magia ? Julitka otworzyła mi oczy i uświadomiła jak bardzo muszę zmienić swoją dotychczasową szafę i swoje nastawienie do mody. ? Zna się na tym co robi i widać z daleka że to uwielbia. W życiu nie podejrzewałabym, że ktokolwiek będzie w stanie mnie tak zmobilizować do przeprowadzenia zmian i gruntownego porządku w szafie. Bardzo się cieszę że trafiłam na Ciebie Julitko. Dziękuję

Ewelina